قالب وردپرس افزونه وردپرس

معاونی که عکاس افشاگر را پیدا نکرد، رفت!

یک سال پیش، در چنین روزهایی، خبرگزاری فارس، عکس زیر را از نمایشگاه کتاب فرانکفورت منتشر کرد. در این عکس، بسیاری از کسانی که با بودجه بیت‌المال به آلمان رفته بوده‌اند، دیده می‌شوند.

جمعی از مدیران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، شورای اسلامی شهر تهران و سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران که در سال 1391 به نمایشگاه کتاب فرانکفورت رفته بودند.
جمعی از مدیران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، شورای اسلامی شهر تهران و سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران که در سال ۱۳۹۱ به نمایشگاه کتاب فرانکفورت رفته بودند.

پس از بازگشت جمع مدیران معاونت فرهنگی به تهران، شنیده شد که آقای اسماعیلی، حراست وزارت ارشاد را مأمور یافتن عکاس ناشناس(!) کرد و عده‌ای هم احضار شدند اما عکاس خوش‌اقبال، شناسایی نشد که نشد و داغ آن، بر دل مدیران ارشاد و شهرداری ماند که ماند!
در این عکس افشاگرانه، افراد زیر دیده می‌شوند:
از دولت: ۱ـ علی اسماعیلی (سرپرست معاونت فرهنگی)، ۲ـ داریوش رضوانی (مشاور اجرایی معاونت فرهنگی)، ۳ـ محمد عظیمی (مدیرعامل موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران)، ۴ـ علی شجاعی صائین(رییس خانه کتاب)، ۵ـ محمد اللهیاری (مدیرکل اداره کتاب و کتاب‌خوانی)، ۶ـ محمدرضا وصفی (مدیرکل دفتر مجامع و فعالیت‌های فرهنگی)، ۷ـ نماینده حراست و …
از شهرداری تهران: ۱ـ علی اکبر اشعری(رییس باغ کتاب تهران)، ۲ـ حسن بیادی(عضو شورای شهر تهران)، ۳ـ امیر خوراکیان (رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران)، ۴ـ مسعود شهرام‌نیا (مدیرعامل انتشارات نشر شهر).

بدین‌ترتیب وزارت ارشاد از بردن خبرنگاران حوزه کتاب به چنین نمایشگاههایی، خودداری کرد تا اذهان عمومی، مشوش نگردد!

مطلب پیشنهادی

قهرمان‌کشی ـ نگاهی به فیلم سینمایی «مزار شریف» حسن برزیده

یکی از نیازهای روزگار ما، معرفی «قهرمان‌»ها به جوانان و نوجوانان است. غربیها در قهرمان‌سازی، …

یک دیدگاه

  1. افسوس که عکس باز نمی شود. اما اسامی که وجود دارد….
    امسال گلایه ای از آقای حسن بیگی در مطبوعات خواندم که حتی وزارت ارشاد به خودش زحمت نداده بود تا هتلی برای ایشان رزرو کند. در حالیکه اگر نویسنده ها نبودند. کتابی هم وجود نداشت تا حضرات به این بهانه راهی مفت خوری در دیار غربت بشوند! اصل ماجرا که نویسنده است فراموش شده . اون وقت آقایان به ظاهر مسئول که هیچ کار مفیدی هم انجام نمی دهند، با پول بیت المال راهی کشورهای اروپایی می شوند.
    عجبا از این مدیران!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *