قالب وردپرس افزونه وردپرس

والعاقبه للمتقین | وبلاگ «یادداشتهای یک دانش‌ناپذیر»

آقای جواد مزارعی نویسنده وبلاگ «یادداشتهای یک دانش‌ناپذیر» ضمن ابراز لطف نسبت به حضرت پدر و بنده، درباره مطلب این ۲۵ وبلاگ نویس اصولگرا یادداشت درخور تاملی نوشته‌اند که در پی می‌آید:
محمد سرشار ( فرزند استاد محمد رضا سرشار ” مجری عزیز قصه های ظهر جمعه ” رهگذر ) را می توان یکی از مدیران جوان و موفق سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران نامید . این بیان نه به قصه های ظهر جمعه بر می گردد و نه به سازمان فرهنگی هنری شهرداری . ارادت به جناب آقای رهگذر و فعالیت در سازمان و بیان مطلبی در خصوص پست قبلی ، لازم شد تا این مطلب این گونه شروع شود .
این ۲۴ تروریست … / وبلاگ «ارمینه» و این ۲۵ وبلاگ نویس اصولگرا ! عناوین مطالبی است از صفحه شخصی آقای محمد سرشار به نام تردید !
مطلب پست قبل اشاره به گزارشی دارد که احیاناً در سایت بی بی سی درج شده و به دسته بندی وبلاگ نویسان ایرانی اصلاح طلب و اصول گرا پرداخته است . از بد ِروزگار اسم بنده هم در این گزارش آمده است ، به همراه افرادی دیگر همچون جناب آقای محمد سرشار و دیگر وبلاگ نویسان ارزشی !
شاید لازم باشد که نکاتی در خصوص این مطالب بازگو کنم .
مطمئناً نه من و نه دیگر افرادی که در این گزارش نامشان آمده است ، هدف از وبلاگ نویسی خود را استفاده ابزاری جریان های سیاسی نمی خواهند .
در اصل وبلاگ رسانه ای است برای بیان افکار و عقاید افراد ، و این لزوما منحصر به جریان های حزبی و سیاسی نبوده و نیست . چه بسا بنده نیز در مقاطعی در وبلاگ خود به دفاع و یا بیشتر به نقد عملکرد اصول گرایان پرداخته و می پردازم .
آنچه که مهم است ایجاد دسته بندی و شکاف میان افراد با استفاده ی ابزاری از عناوین سیاسی است . و این یعنی همان توطئه های سازمان یافته عناصر بیگانه برای ایجاد تفرقه در میان امت واحد اسلامی ایران . یعنی حرکت در جهت خدشه وارد نمودن به اتحاد ملی و بعضاً انسجام اسلامی .
می گی نه ! این را نیز بخوان پس :
وزیر اطلاعات خواستار هوشیاری مسئولان کشور در قبال طرح‌ها و توطئه‌های در حال اجرای دشمنان نظام شد.
به گزارش واحد مرکزی خبر، حجت الاسلام و المسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای در همایش مدیران و مسئولان غرب استان تهران در کرج گفت: دشمنان نظام اسلامی پس از اقدامات گسترده‌ای که برای براندازی جمهوری اسلامی انجام داده اند و همه نقش برآب شد،۳ طرح براندازی را در پیش گرفته و در حال اجرا هستند که همه باید در این زمینه هوشیار باشند.
وی افزود: نخستین طرح این گروه که به سرپرستی دیک چنی معاون رئیس جمهور آمریکا و با همکاری گروهی از اپوزیسیون داخل و خارج کشور در حال اجرا است ایجاد اختلاف و شکاف میان نیروهای انقلاب و وفادار به نظام است که با استفاده از برخی افراد ناآگاه و ساده لوح سعی در ایجاد این تفرقه دارند که باید با هوشیاری، از این اقدام آنان جلوگیری کرد.
وزیر اطلاعات طرح دوم دشمنان نظام را تحریک و تخریب فیزیکی و شخصیتی نیروهای انقلاب برشمرد و افزود: این توطئه‌ها با اقدامات مناسب مسئولان سه قوه برملا شده است اما همچنان ادامه دارد.
محسنی اژه‌ای سومین و مهمترین طرح دشمنان نظام را ناکارآمد جلوه دادن نظام جمهوری اسلامی و براندازی نرم عنوان کرد و گفت: دشمنان نظام به خصوص آمریکا و انگلیس با استفاده از رسانه‌های تحت حمایت خود و برخی عناصر داخلی وابسته، این طرح را پیش گرفته و سعی دارند در جامعه القا کنند دولت نهم و مجلس هفتم ناکارآمد است تا زمینه را برای ورود برخی از عناصر خود به دولت و مجلس آماده سازند در حالیکه در این توطئه هم موفق نخواهد شد.
گذشته از این حرف ها بنده نه به حزب اصلاح طلب و نه به جریان اصول گرایی منتسب می باشم . وبلاگ بنده نیز به طبع حاوی دیدگاه و نظرات شخصی ام که غالباً فارغ از مسائل و مطالب سیاسی است ، می پردازد . وظیفه هر ایرانی مسلمان روشن و واضح است ، دفاع و حمایت از شاکله و تمامیت معنوی و دنیایی ایران اسلامی در راستای اسلام ناب و استمداد از خدواند متعال برای تعجیل در ظهور منجی عالم بشریت مهمترین سرلوحه حرکت ما می باشد .
می بایست به تکلیف خود عمل کنیم و نتیجه فرع است . این که من چپ باشم یا راست ، این ها حاشیه است و حرکت را به انحراف می کشاند .
والعاقبه للمتقین
http://mazarei.blogfa.com/post-346.aspx

مطلب پیشنهادی

سرشار: روحیه آزادگی و مردانگی سیاسی بارزترین ویژگی شخصیتی آیت الله مهدوی کنی ـ خبرگزاری مهر

رئیس حوزه هنری استان تهران به روحیه آزادگی و مردانگی سیاسی مرحوم آیت الله مهدوی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *