قالب وردپرس افزونه وردپرس

این ۲۴ تروریست … | وبلاگ «ارمینه»

جناب ارمینه در وبلاگشان مفصلا درباره مطلب «این ۲۴ وبلاگ‌نویس اصولگرا» نوشته‌اند:
ن.صالح یکی از نویسندگان وبلاگ حزب الهی؟! در پست پیشین کامنتی با این مضمون مرقوم فرموده بودند:”بابا اصولگرا…! بابا مشهور…! مهم! وصل! وصل! وصل …” و بعد ادرسی را در ذیل اون گذاشته بودند ( + و برای دیدن یک منبع دیگر به زبان انگلیسی + ) .
ماجرا از این قراراست که محمد سرشار در یکی از پستهای اخیر وبلاگش اورده: ” بی بی سی، به بهانه سفر دکتر احمدی نژاد به نیویورک برای دفاع از حق ایران در بهره برداری از انرژی صلح آمیز هسته ای، به صف آرایی اصولگرایان و اصلاح طلبان در عالم وبلاگ نویسی پرداخته است. به گزارش بی بی سی، ۲۵ اصلاح طلب مشهور در دنیای اینترنت وبلاگ نویسی می کنند که عبارتند از: حسین مرعشی، عباس عبدی، محمدعلی ابطحی، محمدجواد روح، نیک آهنگ کوثر، نویسنده وبلاگ حاجی واشنگتن، اکبر منتجبی، علی پیرحسینلو، مهدی محسنی، جمیله کدیور، عطاء الله مهاجرانی، امید معماریان، حنیف مزروعی، مصطفی معین، آزاده پورزند، مصطفی تاجزاده، علی مزروعی، پرستو دوکوهگی، فهیمه خضر حیدری، مهدی جامی، کریم ارغنده پور، رضا نصری، وحید پوراستاد، سعید پیوندی، نازلی کموری…(چهره های مطرح سیاسی).
اما ۱- ۲۵ وبلاگ نویس اصولگرا که در عالم اینترنت جبهه مقابل را تشکیل داده اند، و برعکس اصلاح طلب ها اکثرا چهره های جوان و تقریبا غیر مطرح در عالم سیاست هستند عبارتند از: رضا احمدی، حسین مرعشی(این یک مورد را از خود نمی دانیم رسما)، طرفداران احمدی نژاد، ارمینه، عملیات، بزمانه، ابوذر منتظر قائم، مجید بذرافکن، محمد سرشار، حامد طالبی، شاهراه عدالت، حسام ایپکچی، بهمن عزیزی، هلوع، فاطمه رجبی، کامران نجف زاده، محمد مسیح مهدوی، محمد حسن روزی طلب، مجمع وبلاگ نویسان مسلمان، محمد جواد مزارعی، محمد جواد شاهرودی، نفیسه دوست، محمدرضا منتظر قائم، نسل خمینی.(به غیر از اون یکی ظاهرا بقیه همون تروریست های معروف ایرانند!)”
اما دوستان بی بی سی باید بدانند که تعداد تروریست های ایرانی به این ۲۴ مورد ختم نمی شود ، دوستان اگر مایلند امار جدی از میزان تروریستهای وطنی بگیرند می توانند از ستون پیوند های ارمینه شروع کنند بر روی هر گزینه که کلیک شود وبلاگی باز می شود که به همین میزان پیوند در ستون پیوندهای ان وبلاگ نیز وجود دارد که اگر بر روی هر یک از ان پیوند ها نیز کلیک شود وضعیت مشابهی پیش می اید که گویا اخر الامر باید ۶-۷ صفر ناقابل دیگر جلوی این عدد ۲۴ اضافه کرد تا امار دقیقتری از وبلاگ های تروریستی مشخص شود.
(با تشکر از ف.ن.صالح)
تبصره۱: بعضی وبلاگها دارای چند نویسنده می باشند که این امر نباید از چشم امارگیران دور بماند به عنوان مثال وبلاگ درپیت حزب الهی () ۴ تروریست را در دل خود جای داده است و از همه مهمتر وبلاگ تروریست پرور دفاع مقدس که نویسندگانش به همت دوستان از تعداد انگشتان دست هم فراتر رفته است.
تبصره ۲: امارگیران محترم روی حاجی صاحب وبلاگ “پله پله تا ملاقات خدا” به دلیل سابقه همکاری با ساواک و روی باران صاحب وبلاگ ” یادداشت های جیرجیرک” به دلیل ابتلا به خالی بندی مزمن حساب نکنند اما بر روی سایر دوستان حتی جسد زنده ، اکینا نیوز و قرار شبانه می توانند حساب باز کنند.
اضافات:
-سید محمد عزیز بعد از پاسخ مثبت به ابراز احساسات خواهر دینی به ابراز احساسات خواهران اجنبی هم پاسخ مثبت دادند (+) به قول حسین پناهی اگه ایشان معلم کلاس اولشان را ببیند باید منتظر چه صحنه ای بود؟!

بعد از اعلام اسامی اعلام شده توسط بی بی سی و انتشار ان در ارمینه به نقل از تردید… بسیاری خواهان پیوستن به این گروه شده اند ضمن تو ضیح انکه همه ی عزیزان بصورت بالقوه شامل این گروه تروریستی هستن البته بجز حاجی و باران به دلایل فوق الذکر این اسامی نیز به درخواست دوستان اضافه می شود دیگر تقاضا نفرمایید پست طولانی میشود شما هم در میان هستید جزو همان صفر ها…
دانشطلب رو از لجش اضافه می کنم تا چشش دراد اضافه کنید: دانشطلب . علیرضا از جوانان عدالتخواه . خلوت انس
http://www.ermineh.blogfa.com/post-46.aspx

مطلب پیشنهادی

سرشار: روحیه آزادگی و مردانگی سیاسی بارزترین ویژگی شخصیتی آیت الله مهدوی کنی ـ خبرگزاری مهر

رئیس حوزه هنری استان تهران به روحیه آزادگی و مردانگی سیاسی مرحوم آیت الله مهدوی …

یک دیدگاه

  1. سلام
    حیثیت اپوزوسیونی مارو بردی زیر سوال برادر D:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *